Peter Gerard Simplicate

Simplicate en Blinqx gaan samen verder

NIEUWS

Met trots kondigen we aan dat Simplicate zich aansluit bij de Blinqx-organisatie. Deze samenwerking is een belangrijke stap in de groeiambities van beide bedrijven. Blinqx neemt de aandelen van Simplicate over, waarna wij onder leiding van onze oprichters Peter Hager en Gerard Loode zelfstandig blijven opereren als nieuw segment binnen Blinqx. Peter en Gerard nemen gelijktijdig een belang in Blinqx om samen verder te ondernemen. In dit artikel lees je hoe deze samenwerking tot stand is gekomen en welke nieuwe mogelijkheden dit biedt voor onze klanten en medewerkers.

Simplicate: betrokken cultuur en grote ambities

Peter vertelt: ‘Wij zijn inmiddels een belangrijke SaaS-speler (Software as a Service) in Nederland. Met onze CRM- en projectmanagementsoftware helpen wij zakelijke dienstverleners om hun volle potentieel te bereiken. De afgelopen tien jaar hebben we met ons team heel hard gewerkt om op dit punt te komen en daar zijn wij erg trots op. Simplicate is een unieke organisatie met een prachtige cultuur; we zijn gevormd door gedreven en betrokken medewerkers en tevreden klanten. We zochten een manier om hierop door te bouwen, en tegelijkertijd onze ambities te vergroten.’

Gerard Loode & Peter Hager
Gerard Loode (links) en Peter Hager

Waarom gaan Simplicate en Blinqx samenwerken?

Gerard vult aan: ‘Ieder bedrijf stelt zich steeds de vraag: waar gaan wij naartoe? Ook wij. Om onze ambitie waar te maken, willen wij onze marktpositie verstevigen en onze software verder verbeteren en uitbreiden. Zo kunnen we nog meer klanten helpen om hun volle potentieel te bereiken. Om onze doelen te bereiken is kennis, kapitaal en ondernemerschap nodig. We leerden de mensen achter Blinqx kennen en zagen nuchtere, gedreven en bewezen ondernemers met enorme ambities.’

Blinqx biedt softwareoplossingen voor dienstverlenende professionals in onder andere de accountancy, hypotheek- en verzekeringsadviseurs, banken, overheden en andere dienstverlenende organisaties. Net als Simplicate versterken zij ondernemers in hun groei en succes. Dat doen ze door processen te digitaliseren en optimaliseren. Het klikte meteen. Dit kwam mede doordat de mensen achter Blinqx zelf ook de reis als software-ondernemers hebben doorlopen. We raakten verder in gesprek en zagen kansen om onze krachten te bundelen. Al snel spraken we over gezamenlijk ondernemen en hoe we de gezamenlijke propositie verder kunnen uitbouwen. De conclusie van deze gesprekken was eensgezind: we gaan samen verder.’

Ruud van der Kruk, CEO van Blinqx, is enorm blij met de komst van Simplicate naar Blinqx en vertelt: ‘Het Simplicate-team matcht enorm met onze Blinqx-cultuur. Door samen op te trekken, krijgen we beiden nog meer slagkracht en focus op uitbreiding en groei binnen Nederland en omringende landen. Daarnaast hebben Peter en Gerard samen met hun team de afgelopen tien jaar enorm veel ervaring opgedaan in het succesvol uitbouwen van een SaaS-bedrijf. Dat ze deze kennis kunnen delen met alle bedrijven binnen Blinqx is extra waardevol.’

Zo gaan Simplicate en Blinqx samen verder

Gerard: ‘De samenwerking betekent dat Simplicate onderdeel wordt van Blinqx, maar het betekent ook dat ik samen met Peter aandeelhouder van Blinqx word. Wij verleggen ons ondernemerschap dus naar een ander niveau. Daarbij blijven wij ons dus richten op Simplicate en binnen Blinqx blijft Simplicate zelfstandig opereren als nieuw segment.’

Dit betekent de samenwerking voor klanten

Peter: ‘De overeenkomsten met onze klanten blijven ongewijzigd. Door de samenwerking met Blinqx krijgen we toegang tot veel nieuwe kennis, ervaring en middelen. Dit gaan we allemaal inzetten om onze software en dienstverlening nóg beter te laten aansluiten bij hun behoeftes. Daarnaast gaan we onderzoeken hoe we Simplicate kunnen versterken door nieuwe producten en diensten toe te voegen. Daarbij blijft onze leidende factor hetzelfde: we willen dankzij een sterke visie op ons aanbod continu hoge kwaliteit leveren.’

Meer ontwikkelmogelijkheden voor medewerkers

Gerard: ‘Bij ons werken ambitieuze mensen die graag willen leren en ontwikkelen. Deze stap leidt tot mooie ontwikkelmogelijkheden voor onze mensen door toegang tot veel nieuwe kennis en ervaring. Wij hebben enorm veel zin om deze kansen samen met ons team te verzilveren.’

Peter en Gerard sluiten gezamenlijk af: ‘Wij geloven enorm in deze samenwerking en kijken erg uit naar de volgende stap in ons ondernemerschap met Simplicate samen met Blinqx.’
Simplicate en Blinqx proosten op succesvolle samenwerking
Simplicate en Blinqx proosten op succesvolle samenwerking

Leer Blinqx beter kennen

Blinqx is een aanbieder van softwareoplossingen die dienstverlenende professionals versterkt in hun groei en succes. De software van Blinqx digitaliseert en optimaliseert de processen van meer dan 100.000 gebruikers in diverse sectoren, waaronder hypotheek & verzekering adviseurs, banken & financiële dienstverleners, accountancy, advocatuur, overheden en dienstverlenende organisaties. Met een trackrecord van exponentiële groei sinds de oprichting in 2019 beoogt Blinqx verdere uitbreiding in Europa. Bezoek Blinqx