Deloitte fast50

Simplicate snelst groeiende softwarebedrijf van Nederland

Nieuws
Peter Hager
Peter Hager

Een goed idee. Een visie. En keihard werken. Onze bedrijfssoftware is razendsnel uitgegroeid van een sterk concept tot een goed product. We zijn dan ook ontzettend trots dat Simplicate het snelst groeiende b2b-softwarebedrijf van Nederland is geworden en met positie 4 tot de absolute top van de snelst groeiende techbedrijven van Nederland behoort. Het bereiken van de Deloitte Technology Fast 50 was voor ons geen doel op zich, maar het is wel een heel mooi resultaat van ons harde werk.

Omzetgroei van 3013 procent

De Deloitte Technology Fast 50 is een prijs voor de snelstgroeiende techbedrijven van Nederland. De jury kijkt naar de omzetgroei van bedrijven in de afgelopen vier jaar. Dit jaar is Flightgift de winnaar van de Fast 50. In deze periode is Simplicate met maar liefst 3013 procent gegroeid. Een heel mooie vierde plaats en een once-in-a-lifetime ervaring waar we ontzettend trots op zijn.

Peter Hager, mede-oprichter van Simplicate zegt: ‘Een groei van 3013 procent in zo’n korte tijd leidt tot bizarre uitdagingen. Het vraagt veel van onze collega’s. Deze plek in de Fast 50 is een erkenning voor ons team en we zijn ook enorm dankbaar voor het vertrouwen dat we elke dag krijgen van onze klanten en partners.’

Volledig inzicht in bedrijfsprocessen

De visie van Simplicate is dat je complexe zaken altijd zo eenvoudig mogelijk moet houden. Succes betekent voor ons tevreden klanten die met onze software een efficiënte bedrijfsvoering bereiken. Onze klanten hebben daarmee volledige controle over hun bedrijfsprocessen; van eerste klantcontact, HRM, CRM, Sales, Projecten, Uren tot de laatste factuur. Om dit te bereiken werken we elke dag met al onze collega’s keihard om onze klanten te inspireren, naar ze te luisteren en te kijken waar het beter kan en moet. En dat werpt zijn vruchten af, want ook onze klant Team Nijhuis heeft een fantastisch resultaat neergezet in de Fast 50. Onze klanten en hun feedback motiveren ons om door te gaan. Om verder te knallen. In Nederland en daarbuiten.

En nu weer aan de slag

We zijn blij met het resultaat, maar onze Groningse nuchterheid houdt ons met beide benen op de grond. We willen nog heel veel aanpakken en verbeteringen doorvoeren, zodat we onze klanten een ervaring bieden die elke dag een beetje beter is. We blijven ons verbeteren en maken ons hard voor innovatie. Zo werken we nu aan een nieuwe tool voor capaciteitsplanning, een verbeterde offerte-editor en in 2020 introduceren we een krachtige tool om de big data van klanten om te zetten naar eenvoudige rapportages zodat zij nog beter kunnen sturen op de belangrijkste kpi’s.

We zijn nooit klaar. Zo zoeken we uitbreiding van ons team in Groningen en Amsterdam en met deze bevestiging van de Deloitte Technology Fast 50 laten we zien dat nieuwe collega’s gaan bijdragen aan een fantastisch product. Met het team zetten we de schouders er weer onder om Simplicate nog beter, sneller, mooier en slimmer te maken. Vanaf vandaag kijken we weer vooruit en ondersteunen we onze klanten in hun eigen succes.

Simplicate support
Ons team staat voor je klaar!
Gebruiksvriendelijke CRM- en projectsoftware voor de meeste efficiënte flow in jouw bedrijf.